Biblioteca Soutomaior

Juventud_Postales_2018

Contacto:
R/Peirao, 8 – Multiusos, Arcade. 36690 Soutomaior
Telf. 986 700 822
e-mail: omix(arroba)soutomaior.com


Horario de atención ó público:

INVERNO: Luns, martes, xoves e venres de 15,30 a 20,30 h / Mércores de 9 a 14 h.
VERÁN: De luns a venres de 9 a 14 h. (Dende finais de xuño ata mediados de setembro)

Concurso postales de Navidad 2018

CATEGORÍA A  ( 2- 4 AÑOS)

1º PREMIO: LARA ALVAREZ OCAMPO
2º PREMIO: ADAI PEREZ LOSADA
3ª PREMIO: FELIX VIDAL PASAMONTES
4º PREMIO: NAHIARA VALES IGLESIAS

CATEGORÍA B  ( 5- 8 AÑOS)

1º PREMIO: NEREA ALVAREZ OCAMPO
2º PREMIO: SAMUEL ARIAS DASILVA
3ª PREMIO: MALENA QUINTERO ROZADOS
4º PREMIO: JOSE ALVAREZ ARZA

CATEGORÍA C ( 9- 12 AÑOS)

1º PREMIO: YERAY MIGUEZ MARTINEZ
2º PREMIO:_PAULA DES GRANDE
3ª PREMIO: LUCIA CASTRILLO SÁNCHEZ
4º PREMIO: LUCIA CIMA ORGE

CATEGORÍA D ( 13- 17 AÑOS )

1º PREMIO: LIDIA COLLAZO COUÑAGO
2º PREMIO: ELENA ENRIQUEZ ALVAREZ
3ª PREMIO: RIME EL BAHI
4º PREMIO: ELBA ALJÁN ALVES

CATEGORÍA E ( > 18 AÑOS )

1º PREMIO: BASILIO VIDAL REY
2º PREMIO: MARIA DEL CARMEN PORTELA PEREIRA
3º PREMIO: EVA MARIA SOLIÑO ALVAREZ

CATEGORÍA T1 ( 5 – 8  AÑOS )

1º PREMIO: BELTRAN CABALEIRO VAZQUEZ
2º PREMIO: SAMUEL BOUZON CASTIÑEIRA
3º PREMIO: SARA RODRIGUEZ

CATEGORÍA T2 ( 9 – 12 AÑOS)

1º PREMIO: SANTIAGO AGUIRRE SOLIÑO
2º PREMIO: HECTOR MANUEL FERREIRA BARCIA
3º PREMIO: XIANA VIDAL RUBIANES

CATEGORÍA T3 ( 13- 17 AÑOS)

1º PREMIO: LAURA AMOEDO CARBAJAL
2º PREMIO: EVA ALVAREZ MARTINEZ
3º PREMIO: MANUEL LORENZO GALIÑANES

CATEGORÍA T4 ( > 18 AÑOS)

1º PREMIO: BASILIO VIDAL REY
2º PREMIO: MARIA DEL CARMEN PORTELA PEREIRA
3º PREMIO: EVA MARIA SOLIÑO ALVAREZ

AUTIOVISUALES T2 (  9- 12 AÑOS)

En esta categoría EL PREMIO QUEDA DESiERTO : NINGUNHA PRESENTADA
**NOTA: Como sobra el premio se decide por unanimidad que este premio se adjudique a la  categoría AUDIOVISUALES T3.

AUTIOVISUALES T3 (  13- 17 AÑOS)

PREMIO ÚNICO PERO se entregan tres premios porque quedan vacios los premios de las otras categorías AUDIOVISUALES

TRES PREMIOS IGUAIS.

 

IES SOUTOMAIOR:
Azahara Pardal
Desiré Narciso
María del Mar Ruíz
Iria Pardal
Sofía Cuello

IES SOUTOMAIOR
María González
Nerea Miranda
Anxo Lorenzo
David Reguera

PARTICLUAR
Marina Colalzo Couñago

AUTIOVISUALES T2 (  9- 12 AÑOS)

En eesta categoría EL PREMIO QUEDA DESIERTO: NINGUNHA PRESENTADA
**NOTA: Como sobra el premio se decide por unanimidad que este premio se adjudique a la  categoría AUDIOVISUALES T3.

Este sitio web emprega cookies para que vostede teña a mellor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando o seu consentemento para a aceptación das mencionadas cookies e a aceptación da nosa política de cookies, pinche o enlace para maior información. // Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.

ACEPTAR
Aviso de cookies